2lasuta

Ca sa acoperim toate nevoile beneficiarilor nostri, ca sa reusim sa ne pastram echipa inchegata si concentrata pe a face lucruri bune pentru comunitate, trebuie sa ne folosim de bani. Bani – nu este un cuvant nobil. Insa, intr-o societatea a consumului, chiar si o organizatie nonprofit are nevoie de fonduri pentru a supravietui.

Daca vreti sa ne fiti alaturi si sa contribuiti financiar la dezvoltarea proiectelor noastre, va invitam sa ne faceti o donatie. Nu conteaza suma, sau frecventa donatiei. Noi va vom fi recunoscatori si va promitem ca banii donati vor imbunatati sau, chiar salva, viata unui om.

• Redirectioneaza 2% din impozitul pe venit catre Asociatia React.
    Completeaza Formularul 230 (pentru venituri din salariu) sau Formularul 200 (pentru venituri din activitati independente, chirii, drepturi de autor etc.) si trimite-l la administratia financiara de care apartii cu domiciliul sau pe adresa asociatiei React (strada Corbeni nr.7, 020781, sector 2, Bucuresti).
  • Sponsorizeaza cu pana la 20% din impozitul pe profit
  • Doneaza prin PayPal

Poti dona platind online cu un card de debit sau credit. Donatia ta va ajunge direct in contul asociatiei. Daca doresti, poti preciza pentru ce proiect al asociatiei vrei sa fie utilizata donatia pe care o faci.

Asociatia React

CF: 18609279/21.04.2006

IBAN: RO35BRDE445SV12568714450

Banca: BRD, Sucursala Triumf